MEIST

Kunstkivist valmistatud esemetel on eriline väärtus ja need on igati teretulnud. Kuid mitte igasse interjööri ei sobi standardne valmistoode. Valmistame teile hea meelega järgmisi marmorist esemeid tellimuse järgi: töötasapinnad, aknalauad, trepid ja palju muud. Looduslik marmor lisab aristokraatia ja elegantsi puudutuse mis tahes keskkonda, muutes interjööri unikaalseks, luksuslikuks ja rafineerituks. Looduslike kivide toonide ja tekstuuride suur valik võimaldab luua tooteid kõige keerukamate kujunduslike ideede järgi.

Kunstmarmoril pole mitte ainult laitmatu välimus, vaid ka mitmed füüsikalised omadused, mis annavad sellele vaieldamatud eelised teiste materjalide ees. Esiteks peab see kaua vastu. Kivist toodete eluiga võib kesta mitu sajandit. Marmori tugevus muudab selle vastupidavaks erinevate keskkonnamõjude suhtes.

Erinevalt looduslikust kivist ei ima meie kivi endasse lõhnu. Koostises on 80% looduslikku kivi. Võimalus on tellida kerget versiooni, graniidi ja marmori segu, samuti fotot kivile. Kuidas tellida marmorist valmistatud toodet? Valime kivi ja määrame kindlaks lõikeserva vaate.

Võimalus on tellida kerget versiooni, graniidi ja marmori segu, samuti fotot kivile. Kuidas tellida marmorist valmistatud toodet? Valime kivi ja määrame kindlaks lõikeserva vaate.

Enne looduslikust kivist toodete tellima asumist tuleb teil otsustada järgmist:
- millist materjali (graniit, marmor jne) ja mis värvi soovite näha tulevikus oma interjööris;
- milline peaks olema toote pealispind (poleeritud, matt, läikiv, jne);
- milline on toote paksus (reeglina aknalaudade ja töötasapindade puhul on paksus 30 mm, kuid toodet on võimalik tellida õhemast materjalist paksusega 20 mm koos liimimisega);
- milline on toote servade-nurkade vaade (aknalaua või töötasapinna puhul);
Eesti